חמישי, 26 אפריל 2018
הלוואות חוץ בנקאיות
החל מ- 1.3 מיליון ש"ח, גם ללקוחות מוגבלים ועד 10 מיליון!
 

פירעון מלוא החובות ואיחודם להלוואה אחת מסודרת

מצאו אותנו בפייסבוק

הלוואות לכל מטרה החל מ- 1.3 מיליון ש"ח ועד 10 מיליון

לקבלת הלוואה: 03-6128191


לקבלת הלוואה: 03-6128191

לקבלת הלוואה: 03-6128191  

רק בארצות הברית לבד ישנם כאלף גופים בנקאיים וכן חוץ-בנקאיים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות ללווים הפחות מועדפים על ידי הבנקים הגדולים; אותם לווים נחשבים "בעייתיים" כתוצאה ממספר סיבות עיקריות:

1.      יכולת החזר הלוואות נמוך.

2.      פיגורים בהחזר ההלוואה - וכתוצאה מכך צברו היסטוריית אשראי שלילית

בישראל, מצד שני, המושג הלוואה חוץ בנקאית (או מימון חוץ-בנקאי) ידוע בהקשרו לשוק האפור. על פי מחקרים הלוואות חוץ בנקאיות מוענקות על ידי השוק האפור לכ-17% מהעסקים הקטנים בישראל בריבית של בין %5%-10 לחודש ושיטות הגבייה "אינן שגרתיות" כלל. הסיבה העיקרית שעסקים רבים כל כך בישראל פונים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות מהשוק האפור- מיליארדי שקלים בשנה! - הינה כתוצאה ממגוון מגבלות בנקאיות שנגזרות עליהם על ידי בנק ישראל או כתוצאה ממדיניות שמרנית של המערכת הבנקאית בארץ.

הלוואות חוץ בנקאיות

כתוצאה מפניות רבות של בעלי עסקים קטנים לבקשת הלוואות חוץ בנקאיות מגורמים שאינם בנקאיים, ישנן חברות אשראי חוץ בנקאיות שהגדולה בהן היא חברת דלתא קפיטל המעניקה פתרונות לבעלי עסקים באמצעות הלוואות \ מימון חוץ בנקאי

דלתא קפיטל גרופ מעניקה הלוואות חוץ בנקאיות החל מ- 1,300,000 ש"ח ועד כ 10,000,000ש"ח לכל מטרה וכנגד שעבוד נכסי נדל"ן, ללקוחות עסקיים ופרטיים אשר אינם עומדים, באופן זמני, בקריטריונים השונים של מערכות הבנקים בישראל לקבלת הלוואה \ מימון ביניים למטרות עסקיות או פרטיות עד אשר באפשרותם לחזור למערכות הבנקאיות השונות ולקבל מימון בנקאי או למציאת פתרון מימוני אחר

לפעמים הדרך היחידה להיחלץ מהצרה היא פשוט לחסל אותה. ועדיף במזומן. אתם וודאי מסכימים רק שאתם לא כל-כך בטוחים מאיפה  תשיגו מזומנים לחיסול החוב? 

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת מגוף שאינו בנק .

הלוואה חוץ בנקאית יכולה להינתן על-ידי חברות פרטיות גדולות שמוכנות לקחת סיכון ולהלוות כסף ללקוחות שמוגדרים "בעיתיים" מבחינת המערכת הבנקאית.

 

מתי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית כאשר חייכם הפכו לבלתי נסבלים. כאשר אתם סובלים מהלוואות רבות שאינכם עומדים בתשלומיהן, מעיקולים, מחשבון בנק מוגבל, מעיכוב יציאה מהארץ וכו'.

כאשר אתם באים לבנק או לבעל החוב עם יכולת תשלום במזומן, פתאום מוכנים לנהל איתכם משא ומתן. תמורת חיסול החוב במזומן, תוכלו לבקש הפחתה משמעותית בגובה החוב (הנחה), וכן הבטחה שבזאת תם ונשלם חובכם לבנק או לבעל החוב וכי כל החיובים נגדכם בטלים ומבוטלים.