חמישי, 26 אפריל 2018
הלוואות חוץ בנקאיות
החל מ- 1.3 מיליון ש"ח, גם ללקוחות מוגבלים ועד 10 מיליון!
 

פירעון מלוא החובות ואיחודם להלוואה אחת מסודרת

מצאו אותנו בפייסבוק

הלוואות לכל מטרה החל מ- 1.3 מיליון ש"ח ועד 10 מיליון

לקבלת הלוואה: 03-6128191


לקבלת הלוואה: 03-6128191

לקבלת הלוואה התקשר  03-6128191 

כינוס נכסים 

מה אפשר לעשות?   מקבלים הלוואת גישור מחברת דלתא קפיטל

הלוואת גישור שמטרתה סילוק כונס נכסים והמשכנתא הקיימת, וזאת ע"מ להימנע מפינוי דירתכם ומכירתה בהליך של כינוס נכסים

חשוב לדעת! מכירה בהליך של כינוס נכסים מתבטאת לרוב בהפסד של כ- 20% משווי הנכס כתוצאה ממכירה מהירה באילוץ, והוצאות גבוהות מאד של הליך כינוס הנכסים הכולל שכר טרחת כונס נכסים והוצאות שונות
הלוואת גישור מחברת דלתא קפיטל "קונה" למעשה ללקוח זמן, שבו הוא מתארגן עד למציאת פתרון חלופי: משכנתא בפריסה נוחה יותר, מכירה עצמאית של הנכס, או כל פתרון אחר העדיף מכונס נכסים.
 
אם מונה לך כונס נכסים על הבית ונמסר צו פינוי לנכס, אל תמתין !!  התקשר עוד היום לצוות המקצועי של חברת דלתא קפיטל ותקבל מענה מהיר יעיל ומקצועי  

 

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת חינם

חייג עכשיו - 03-6128191

 

 http://deltacapital.co.il/images/helotz.png

זה מתחיל מפיגור אחד או שניים בהחזרי- תשלומים ומתגלגל במהירות לפתחו של עורך דין מטעם הבנק אשר שולח לכם מכתב התראה. חוב המשכנתא שלכם מתחיל להתנפח למימדים חסרי שליטה. ניסיתם להגיע להסדרים אולי אפילו ניהלתם קרב משפטי אך בסופו של דבר נחלתם מפלה. מה קורה עכשיו? נעים מאוד, תכירו את כונס הנכסים.
 
מי הוא כונס הנכסים?   כונס נכסים הוא הזרוע הביצועית שבית המשפט מפעיל במטרה לגבות את החוב, והוא עושה זאת על ידי הליך הנקרא כינוס נכסים.
 
כונס נכסים הוא גוף חיצוני (בדרך-כלל עורך דין) שבית המשפט ממנה במטרה לגבות את החוב.
כשמדובר בחוב של משכנתא, עורך הדין שימונה להיות כונס נכסים בעניינכם יוביל מהלך שבסופו של דבר יסתיים בפינוי המשפחה מהבית ומכירת הנכס לכיסוי החוב. כונס הנכסים יפרסם את הבית למכירה, אך לפני כן תקבלו צו פינוי שידרוש מכם לפנותו "מכל חפץ ואדם". וכך ביתכם יעמוד למכירה - בצורת מכרז כשהוא ריק ופנוי.
לאחר מכירת הנכס הכסף מועבר לבנק למשכנתאות לשם כיסוי החוב, עורך הדין מקבל ממנו את שכר הטרחה, ומשלם ממנו את כל הוצאות הטיפול המשפטי (כגון: שמאות, פרסום מודעות, פינוי והובלה וכו'). ויתרת הסכום (אם נותר) תעבור אליכם.

חילוץ מכינוס נכסים