חמישי, 26 אפריל 2018
הלוואות חוץ בנקאיות
החל מ- 1.3 מיליון ש"ח, גם ללקוחות מוגבלים ועד 10 מיליון!
 

פירעון מלוא החובות ואיחודם להלוואה אחת מסודרת

מצאו אותנו בפייסבוק

הלוואות לכל מטרה החל מ- 1.3 מיליון ש"ח ועד 10 מיליון

לקבלת הלוואה: 03-6128191


לקבלת הלוואה: 03-6128191

טיפים

טיפים


 

 

מה זה בעצם אשראי/ משכנתא מחברה חוץ בנקאית ? 

בארה"ב קיימים כאלף גופים בנקאיים וחוץ-בנקאיים העוסקים במתן  הלוואות חוץ בנקאיות ללווים הפחות מועדפים ע"י הבנקים הגדולים. לקוחות אלה מתאפיינים בדרך כלל ע"י יכולת החזר נמוכה בהלוואות שלהם, או בגלל שבעברם היו להם פיגורים בהלוואותיהם וצברו "היסטוריית אשראי שלילית"

בארצנו הקטנה, מימון חוץ- בנקאי מתקשר בדרך כלל עם השוק האפור. לפי מחקרים 17% מעסקים קטנים בישראל נוטלים הלוואות בשוק האפור הגובה בין 5-10 אחוז ריבית לחודש ונוקט באמצעי גבייה "בלתי שגרתיים". הסיבה שמספר כ"כ גדול של עסקים בישראל  מבקשים לקבל  הלוואות בשוק האפור (במיליארדי שקלים כל שנה) הינו בשל מגבלות של הבנקים שנגזרות עליהם ע"י בנק ישראל או פשוט מדיניות שמרנית (ולפעמים שמרנית מדיי) של המערכת הבנקאית בישראל.

לשם כך, ישנן את חברות האשראי החוץ בנקאיות שהגדולה והמובילה שבהן היא חברת דלתא קפיטל גרופ. חברות אלו מאפשרות ללקוחות עסקיים ופרטיים אשר אינם עומדים, באופן זמני, בקריטריונים של הבנקים לקבל הלוואה/מימון ביניים לעסק/ לבית, עד אשר מתאפשר להם לחזור למערכת הבנקאית או עד למציאת פתרון אחר כראות עיניהם.

 

בעיות תזרים בעסק והבנק לא מגדיל מסגרות – מה ניתן לעשות ? 

 

לעיתים בעיה תזרימית בעסק הינה לתקופה קצרה (מספר חודשים בלבד) עד לאיתור הבעיה ומתן הפתרון. זה גם קורה לחברות ענק. לאחר הסדר עם הנושים שלהם ותיקון בניהול העסק, הם חזרו לרווחיות.

הבעיה הקשה נוצרת כאשר בתקופה הקצרה הזו, מתחיל "אפקט הדומינו" : הלחץ התזרימי גורם לפיגור בתשלומים לספקים, באילוץ להנחות גדולות ללקוחות כנגד מזומן, לניכיון שיקים "בחוץ", להזרמת כספים אישיים מהבית וכן הלאה. לעיתים זה מספיק בשביל לעבור את התקופה הקשה ולעיתים העסק גורר את הבית הפרטי לבעיה.

כל שנה בישראל אלפי עסקים (וחלקם טובים ואף רווחיים) נסגרים בשל חוסר יכולתה של מערכת גדולה ומסורבלת כמו בנק לתת פתרון מימון ביניים עד שהעסק יחזור לדרך המלך.

כנראה יש דרך אחרת, ובעזרת המומחיות של דלתא קפיטל גרופ פחות עסקים ייסגרו ופחות דירות יוצאו למכירה ב כינוס נכסים ע"י הבנקים.

הבנק מקטין מסגרות אשראי. מה עושים ? 

כל עסק שנותן אשראי כלשהו ללקוחותיו, ממומן באמצעות הבנק עימו הוא עובד. בממוצע, כל 4 שנים מנהלי הסניפים מתחלפים, וכל מנהל חדש שנכנס לתפקידו  מעוניין "לנקות שולחן". לעיתים אותו מנהל מקטין מסגרות אשראי קיימות תוך פרק זמן קצר. בעל העסק, שגם כך טרוד ביום יום בניהול השוטף, נאלץ במקביל לחפש גם חלופה בנקאית בפרק זמן קצר וגם להתמודד עם הלחץ שנוצר בתזרים המזומנים. העסק עלול להיקלע לקשיים, ובדרך כלל אחרי העסק מגיע תורו של הבית הפרטי להיפגע.

לדלתא הפתרון ! מטרתה של דלתא קפיטל גרופ היא למנוע את "אפקט הדומינו" הזה. לאחד את כל החובות העסקיים והאישיים ל הלוואה אחת בחברה, ולאפשר דחייה של פירעון ההלוואה או אפשרות לשלם תשלומים נמוכים יותר מאלה של הבנקים (ובוודאי מאלה של השוק האפור) עד שהעסק מתייצב, מתארגן ועומד שוב על רגליו ויכול לחזור למערכת הבנקאי.

 

 

פיגורים במשכנתא. כיצד נחלצים ? 

כמעט כל משק בית בישראל אשר נטל משכנתא מתקשה מידי פעם לעמוד בתשלומי המשכנתא בשל הוצאות חודשיות גבוהות. מצבם של אלו אשר נקלעו לצרה/ בעיה בשל פיטורים, מחלה, תאונה, הפסד כספי גדול וכו', חמור עוד יותר. בחודשים הראשונים הנטייה הטבעית היא "למשוך זמן עד שנסתדר" ו"יהיה בסדר", אך בעיות כספיות לא מסתדרות מעצמן והחובות מתחילים להיערם ולטפוח – משכנתא, ארנונה, מינוס בבנק ועוד. יכול להיות שבינתיים חזרתם לעבוד, אך החוב כבר גדול מדי, וגם אם הבנק מוכן לפרוס את הפיגורים במשכנתא, זה רק לתקופה קצרה ואז התשלומים החודשיים גדולים יותר ומעיקים יותר.

לכן יש צורך בפתרון מהיר וכולל אשר רק דלתא מסוגלת לספק. החברה מעמידה  הלוואה לטווח קצר לסילוק יתרת המשכנתא הפיגורים בגינה ושאר החובות, עד שיוצאים מהתסבוכת ומוצאים פתרון חלופי, או משלמים את ההלוואה בתשלומים.

 

לראש העמוד

הבנקים מסרבים לאשר לי משכנתא. למי לפנות ? 

הוגבלת בחשבון הבנק בשנתיים האחרונות ? נפתח נגדך תיק  הוצאה לפועל ? ההכנסות בתקופה האחרונה לא מסודרות ?  כנראה שגם את/ה נכנסת לרשימת הלקוחות אשר הבנקים אינם חפצים ביקרם, ולא מאשרים להם משכנתא למרות שלכאורה כיום הכול תקין. מבחינת הבנקים בעיות העבר "מכתימות" אתכם, והם מעדיפים לחכות שנה שנתיים ואז אולי.....

יש פתרון ! המימון שדלתא מעמידה לבעלי נכסים אינו תלוי בתקינות חשבון הבנק, בבעיות עם נושים שונים ובכל הבעיות האחרות שמפריעות לבנקים. בזכות המימון שניתן על ידי החברה ניתן להשלים את העסקה שבה התחלתם, או לנצל הזדמנות ובכל זאת לרכוש נכס היום, ולאחר הסדרת כל הנדרש מול הבנקים לחזור למשכנתא טווח ארוך או אפילו לפרוס את ההלוואה בחברה וליהנות מראש שקט.